Knygos ir vietos: Livraria Lello

Iš kelionių dažniausiai parsivežu ne tik įspūdžius, bet ir sveikatos problemas. Kai buvau Maroke, krauju užtvindžiau baseiną prasikirtusi kojos pirštą. Tailande vėl prasikirtau tą patį pirštą, be to, pargriuvusi šlapiame uoste įsitaisiau randą ant rankos. Šį sekmadienį grįždama iš Portugalijos lauktuvių su savim atsiskraidinau tris šašus ant rankos ir baisią savijautą, kuri pasibaigė skambučiu greitajai, lovos režimu ir antibiotikais. Ar man jau reiktų suprasti užuominą? :)
Kaip bebūtų, prieš savaitę viešėdama Porte aplankiau visų knygų graužikų svajonę - knygyną "Lello". Ši vieta veikia jau virš 100 metų ir per visą tą laiką buvo knygos žmonių traukos centras. Porte gyvendama čia lankėsi ir J. K. Rowling, todėl Hogwartso biblioteka yra įkvėpta būtent Livraria Lello.
Kad apsilankytum knygyne, turi atskiroje parduotuvėlėje įsigyti 4 eurų bilietą, kuris vėliau gali būti panaudotas kaip dalis pirkinio vertės.
Atsiprašau, nuotraukos nėra pačios kokybiškiausios, bet užtai emocijos buvo nuostabios! 

PS: ačiū, kad nepamirštate skaityti mano dviejų mėnesių senumo įrašus ir rašyti man asmenines žinutes su klausimais, pagyrimais ir pasidalinimais. Netrukus grįšiu su pasakojimais apie skaitinius, kurių prisikaupė gan nemažai...

Komentarų nėra