Apie mane

Labas!

Mano vardas - Jurgita. Malonu, kad užsukai.

Mano mama labai mėgsta visiems pasakoti istorijas iš mano vaikystės apie tai, kaip pusantrų metų pasakiau Kalėdų seneliui eilėraštį ne tik už save, bet ir už brolį. Kai man buvo ketveri, puikiai skaitydavau reklamas nuo stendų (ypač 7 troleibusu važiuojant pro Liubarto tilto stotelę, kur ant didelio pastato kabėdavo didžiulė iškaba).
Per vasaros atostogas pradinėje mokykloje su draugėmis Egle ir Birute eidavom į Justiniškių biblioteką KASDIEN. Pasiimdavome po dvi knygas. Pamenu, kaip nešiodamasi į biblioteką mamos rankinuką, su rašikliu ištepiau jo šviesų vidų. Tu, man rodos, iki šiol to nežinai, bet nepyk, mama...
Baigdama mokyklą, po ilgų svarstymų ir dvejonių, pasirinkau mokytis leidybos specialybę. Bestudijuodama apie knygų verslą, įsidarbinau į vieną iš pirmųjų savo darbų. 9 mėnesius nešiojau dėžes, kalbinau pirkėjus, tvarkiau lentynas ir skaičiau knygas viename iš didžiausių Vilniaus knygynų.
Knygos ir skaitymas lydėjo mane nuo pat vaikystės. Visada sakiau ir sakysiu, kad knygos yra mano gyvenimo meilė. Deja, šiuo metu negaliu pasidžiaugti, kad ir profesinėje veikloje esu su jomis susijusi. Galbūt kada nors... Viliuosi.
Tuo tarpu mėgaujuosi skaitymui skirdama beveik visą savo laisvą laiką. 
Apie tai ir šis tinklaraštis.

Jeigu nori su manimi susisiekti (arba tiesiog pasmalsausti), kairėje pusėje gali spustelti mano socialinių tinklų ikonėles. 
Na, o jei taip bus patogiau, visuomet gali kreiptis į mane elektroniniu paštu jurgita.petniunaite@gmail.com

Lauksiu!

Komentarų nėra